Fifa-Pro2009
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


SUPER TARE
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sferturi UCL

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 58
Data de inscriere : 04/09/2009

Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitimeMier 16 Sept - 6:16:46

Sferturi


Tottenham - Villareal 3-2//5-3

Arsenal - Liverpool

Aston Villa - Juventus

Manchester City - Fiorentina


REZULTATELE SE VOR POSTA AICI


Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin 25 Sept - 7:35:00, editata de 1 ori
Sus In jos
https://fifa-pro2009.forumgratuit.ro
dragosh17

dragosh17


Mesaje : 13
Data de inscriere : 06/09/2009

Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Re: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitimeMier 23 Sept - 9:35:36

nu dau de manch city asta vreau 3-0:X mai termina cu reclamatiile astea .nici bn nu sa dat drumu la meciuri si u faci reclamatie .poate intra pe mess in alta zi ,alta seara .
Sus In jos
silviu_popa98

silviu_popa98


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/09/2009

Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Re: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitimeMier 23 Sept - 12:24:25

ce nu dai ma ca deabia azi m-ai adaugat, ieri seara am intrat, si nu mi-a aparut nici o fereastra, de-abia acu cand am intrat mi-a aparut
...si macar daca imi lasai un msg off..nu asa...ti-e frik sa joci si zici ca nu ma gasesti Smile)
Sus In jos
dragosh17

dragosh17


Mesaje : 13
Data de inscriere : 06/09/2009

Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Re: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitimeMier 23 Sept - 20:20:26

ba baiatule cnd jucam ca yo am ore dupamiaza maine pan la 11 sa fii cam ore d la 13 da?
plm ca nu pot sta tot timpu si u vb care nu vrei sami dai nici un mesaj pe off zici d mne...cum dak nu miai dat add:|
Sus In jos
silviu_popa98

silviu_popa98


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/09/2009

Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Re: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitimeJoi 24 Sept - 15:04:58

dragosh17 a scris:
ba baiatule cnd jucam ca yo am ore dupamiaza maine pan la 11 sa fii cam ore d la 13 da?
plm ca nu pot sta tot timpu si u vb care nu vrei sami dai nici un mesaj pe off zici d mne...cum dak nu miai dat add:|

ma..mi se mai intampla...nu mi-a aparut fereastra ca m-ai adaugat..asa ca te-am sters eu si te-am adaugat eu...eu fac ore de la 8 la 2-3..deci..cel mai probabil ne gasim in weekend...sau vineri...

si cum vrei sa fiu pana la 11:))..daca eu sunt la sc atunci...vineri seara ..poate..daca pot sa intru..sau sigur in weekend
Sus In jos
shefutzu




Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/09/2009

Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Re: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitimeJoi 24 Sept - 20:33:10

Tottenham - Villareal 3 2
Villareal-Tottenham 3 5
Sus In jos
Cosmynboss2007




Mesaje : 1
Data de inscriere : 17/09/2009

Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Re: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitimeVin 25 Sept - 6:59:08

Nu va mai contraziceti atat....va gasiti seara...sau in weekend....hai jucati-va meciurile...baietii cu manchester city si celalalt....


ADMINNNN
Sus In jos
dragosh17

dragosh17


Mesaje : 13
Data de inscriere : 06/09/2009

Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Re: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitimeVin 25 Sept - 19:13:42

ba da u nici nu ma cautzi si mai ai si pretentzii..zici ca plm ca nu intru da tziam lasat pe off atatrea mesaje hai ma laso balta zi mai bne ca vrei sa nu joci si gata ca nam chef d prostie ... dak u esti serios apai yo nus dragosh
Sus In jos
silviu_popa98

silviu_popa98


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/09/2009

Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Re: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitimeSam 26 Sept - 11:41:49

Man.City - Fiorentina 3-1...turu..returu nu a mai putut ca trebuia sa plece la cumapraturi ca are petrecere diseara:)...poate il jucam diseara
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sferturi UCL Empty
MesajSubiect: Re: Sferturi UCL   Sferturi UCL I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sferturi UCL
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sferturi CUP

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa-Pro2009 :: Cupe Europene PRO2009 :: UEFA Champions League-
Mergi direct la: