Admin

Mesaje : 58
Data de inscriere : 04/09/2009

-=Cupa Ligii 4=- Empty
MesajSubiect: -=Cupa Ligii 4=-   -=Cupa Ligii 4=- I_icon_minitimeDum 6 Sept - 10:25:56

Inter - Sevilla 3-0

Juventus - Manchester City 4-3

Marseille - Benfica 2-1

Hamburger - Portsmuth 0-3

Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam 12 Sept - 14:50:29, editata de 3 ori
Sus In jos
paul_remain_forever

Mesaje : 26

MesajSubiect: Re: -=Cupa Ligii 4=-   -=Cupa Ligii 4=- I_icon_minitimeMier 9 Sept - 17:49:10

am jucat cu ala cu city in min 115 ii dau gol, iese afara si cica sa jucam inca 10 minute, era clar ca, care cedeaza pierde, cum si-a dus portaru din poarta pe coltu lung dau gol, o iesit afara, toti ai lui erau morti, a fost 4-3 la mine, mai bine stiu ca pierd decat sa mai joc inca o data cu el ca l-am batut
Sus In jos
silviu_popa98

Mesaje : 25

paul_remain_forever a scris:

1. nu era 115..era prin 110..ma rog..golul meu a fost in minutu 4:09, deci se pune

2.ce bagi vrajali cu portaru ca m-am lasat batut..ca eu asta inteleg..acolo ai scapat singur cu portaru, si eu m-am dus pe coltu opus cu el pt ca am crezut ca sutezi pe partea aia, cum am facut la multe suturi ale tale, si u la fel

3.ce toti ai mei erau morti, admin, cand intri, jucam un meci, si ai sa vezi ca ai mei rezista bine pana in 120, atacantii sunt de 99, mijlocasii de 93, 90 90 90, si fundasii..sa-mi zica cui ii obosesc fundasii..si ajung la rosu..=))...

4.si nu eu am iesit : cand cineva iese prin alt tab scrie CONECTION LOST, incercati de mii de ori si veti vedea ca niciodata nu scrie : THE OTHER PLAYER EXIT THE GAME. Asta scrie doar cand dai u Esc si dai QUIT.
In cazul nostru, dupa ce mi-ai dat gol se bucura si a iesit. La fel cum a iesit la inceputul meciului si iar am dat connect/host
La fel mi-a facut si cu unu..nu stiu exact care, aveam 1-0, in minutu 20 el suteaza..si se ducea gol..si nu intrase in poarta, si a iesit pur si simplu...deobicei se intrerupe la inceput si cand se dau goluri

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ce conteaza e sa joc cu adminu un meci pana in 120 si sa se convinga ca jucatorii fug la fel si la inceput si la sf, in nici-un caz ca sunt morti, sau ca au culoarea rosie acolo. Deabea prin minutu 105-110 apare la atacanti culoarea galbena. Poate mijlocasii laterali Beckham si Petrov obosesc mai mult, dar la faza golului, am dat o pasa cu un fundas...s-au balbait atacantii am scos-o inapoi lui Delvecchio(mijlocas central) a sutat de la 25-30 msi GOL FRUMOS..

NU EU AM IESIT
Sus In jos

Mesaje : 26

silviu_popa98 a scris:

ce ma te-am batut ai iesit asta e, cu golu tau din min 4, oricum daca era corect si s-a deconectat nu trebuia sa iti dau eu tie mingea cum ai zis, eu aveam acasa eu puteam face ce vroiam cu ea, vorbim cu adminul, vezi ca pierzi
Sus In jos

Mesaje : 26

auzi pe asta ce mincinos, mincinosu siteului, nu a iesit el, daca iesea din joc iesea inainte de gol nu dupa gol, repede te-ai gandit ca prinzi avantaj de 10 minute daca iesi,daca ai iesit ce tot vrei cersetorule
Sus In jos
jonny_al3x_spartanul

Mesaje : 12
Data de inscriere : 06/09/2009

MesajSubiect: Re: -=Cupa Ligii 4=-   -=Cupa Ligii 4=- I_icon_minitimeVin 11 Sept - 15:24:37

asta ku benfica numi raspunde sa me jukm meciu de cupa.Sad
Sus In jos

Mesaje : 12

MesajSubiect: Re: -=Cupa Ligii 4=-   -=Cupa Ligii 4=- I_icon_minitimeSam 12 Sept - 7:07:09

marseille-benfica:2-1//3-2.bafta in continuare:P